Haberler

Paylaş
MİLYARA BİR BASAMAK KALDI, ÇİFTÇİ 885,1 MİLYON TL’LİK PANCAR PARASININ YARISINI PANCARI TESLİM ETMEDEN ALDI KONYA ŞEKER BUGÜN DE ÜRETİCİYE TEK SEFERDE 477,5 MİLYON TL ÖDEME YAPTI
28 Şubat 2018
AK Parti Karaman Milletvekili, Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk: Daha Çok Üreten Karaman İçin Hem Potansiyelimiz Hem de İrademiz Var İPARD destekleriyle Karaman Süt Üreticileri Birliğine kazandırılan Süt Toplama Merkezi ve Laboratuvarı, düzenlenen törenle açıldı. Törende konuşan AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, Karaman’ın, sanayide özellikle de gıda sanayinde vizyonu ve hedefleri olan bir kent olduğunu, bu vizyonu hayalden hayata taşıyacak iradenin Karaman’da mevcut olduğunu söyledi.
20 Şubat 2018
AK Parti Karaman Milletvekili, Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk: Çekingen Değil Etkin, Söz Dinleyen Değil Sözü Dinlenen Bir Türkiye İçin Çalışıyoruz
10 Şubat 2018
AK Parti Karaman Milletvekili, Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk:"Devletin Şefkat Eli Vatandaş ile Buluştu" VATANDAŞIN GÖNLÜNE GİRMELİYİZ
05 Şubat 2018
AK Parti Karaman Milletvekili, Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk: "Karaman, Dünya Pazarında Daha da Güçlenecek" ZEYTİN DALI HAREKATINA RAĞMEN HİÇBİR ŞEY AKSAMIYOR, BİLAKİS YATIRIMLAR ARTIYOR
03 Şubat 2018
ZEYTİN DALI HAREKÂTINA KONYA ŞEKER’DEN DESTEK KONYA ŞEKER, MEHMETÇİK İÇİN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI DÜZENLEDİ
24 Ocak 2018
AK Parti Karaman Milletvekili, Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk: “KGTÜ, Gıda Ve Tarım Teknolojisine Yön Verecek” Konya Gıda ve Tarım Üniversitenin 2018-2019 Yılı Strateji Belirleme Toplantısı, Kurucu Başkan AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk başkanlığında gerçekleştirildi.
Kuruluş aşamasını tamamlayan üniversitenin artık gıda ve tarım teknolojilerine yön verebilecek bir noktaya geldiğine dikkat çekilen toplantıda, Konya Gıda ve Tarım Üniversitesinin dünya seviyesinde laboratuvarlara sahip olduğu da ifade edildi.
16 Ocak 2018
AK Parti Karaman Milletvekili, Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk: Gazeteciler, Toplumsal Aydınlanmanın En Önemli Unsurudur AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Konuk, gazetecilerin günümüz dünyasında önemi tartışılmaz ve işlevsel açıdan en etkin ancak çok zor ve meşakkatli bir görevi yerine getirdiğini söyledi. 
09 Ocak 2018
AK Parti Karaman Milletvekili, Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk: 2018; Ülkemiz, Karaman Ve Konya İçin Sıçrama Yılı Olacak AK Parti Karaman Milletvekili, Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, yayınladığı yeni yıl mesajında, “2018’i ülkemiz, Karaman ve Konya için kazanç yılı yapmak bizim elimizdedir. Milletimiz ve ülkemizin hedeflerini gerçekleştirmek için kaybedilecek yıllara tahammülümüz yok” dedi.
31 Aralık 2017
TARİH, KÜLTÜR VE DOĞA ARTILARIMIZ, ARTIK TURİZMDE BİZ DE VARIZ. Serbest Bölge ile Sanayi ve Ticareti Büyütmek İçin Harekete Geçen Karaman’a Bir Müjdeli Haber de Turizmden Geldi.
25 Aralık 2017
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15